Paweł Arciszewski na zawodach kolarskich niesłyszących

Paweł Ariszewski brał udział w zawodach w terminie 9-10 czerwiec 2023 – Bychawa – MP Szosa Niesłyszących – jazda indywidualna na czas oraz wyścig ze startu wspólnego – wywalczone dwa I miejsca, czyli zdobyte dwa tytuły „Mistrza Polski”, po raz 6-ty z rzędu – w dalszym ciągu dominacja na krajowej arenie. Przy okazji – III miejsce w grupie Open – razem z lekarzami (równolegle rozgrywane były Mistrzostwa Polski lekarzy).
24 wrzesień 2023 – Otwock – Mistrzostwa Polski Niesłyszących w kolarstwie MTB – XCM.
Po raz czwarty z rzędu, Paweł Arciszewski wywalczył I miejsce i tym samym zdobył tytuł mistrza Polski, mimo coraz większej konkurencji.
Te mistrzostwa odbyły się w Otwocku, po raz trzeci z rzędu, praktycznie na podobnej trasie jak w zeszłym roku. Trasa była całkiem fajna jak na tereny mazowieckie, było gdzie się wykazać.
W trakcie rywalizacji, równolegle odbywał się wyścig z osobami słyszącymi pn.: „Poland Bike Marathon”, gdzie Paweł Arciszewski w klasyfikacji open zajął III miejsce.
Zdjęcia pochodzą od organizatorów poszczególnych imprez.