Uroczyste wręczenie dorocznych Nagród Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięte wyniki sportowe w 2016 roku

Rafał Czuper – nasz srebrny medalista z Rio 2016, został uhonorowany nagrodą Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięte wyniki sportowe w 2016 roku w kategorii „Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny”. Rafał został wyróżniony nie tylko za osiągnięty wynik na Olimpiadzie, ale także m. in. za: Międzynarodowe Zawody Slovenia Open – gdzie zajął II miejsce; Zawody Międzynarodowe Slovakia Open – III miejsce w klasie 2, II miejsce drużynowo w klasie 3; Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych – I miejsce w klasie łączonej 1, 2.

Nagroda została odebrana z rąk Marszałka Województwa Podlaskiego Pana Jerzego Leszczyńskiego, oraz Członka Zarządu Pana Bogdana Dyjuka. Na spotkaniu z ramienia naszego klubu był obecny i zabierał głos Wice Prezes PSSON START – Pan Ryszard Rodzik.

Oprócz Rafała nagrodzeni zostali:

• Wojciech Nowicki – w kategorii najlepszy sportowiec (lekkoatletyka, rzut młotem);
  • Karolina Marta Łozowska – w kategorii najlepszy młody sportowiec (lekkoatletyka, biegi);
  • Malwina Katarzyna Wojtulewicz – w kategorii najlepszy trener (lekkoatletyka);
  •  Wojciech Niedźwiecki – w kategorii „za całokształt działalności w zakresie sportu”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy medali na imprezach międzynarodowych, bo najbardziej cieszą sukcesy sportowców z Podlasia!