W dniach 29-31.10.2021 w Łodzi  odbył się Finał Grand Prix w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych. Reprezentacja naszego klubu  wystąpiła w składzie:

• Łukasz Gilewski

Z dumą informujemy, że Rafał Kalinowski został III zawodnikiem całego cyklu Grand Prix, otrzymując nagrodę w postaci bonu do sklepu Decathlon.

Nasza sztafeta męska w składzie: Robert Snarski, Janusz Kondrack, Krzysztof Wojtach i Rafał Kalinowski, zdobyła dwa srebrne mledale w wyścigach na 4×50 st. dowolnym i 4×50 stylem zmiennym!

Rafał Kanowski zajął pierwsze miejsce w wyścigu na 50 i 100 m, a  stylem klasycznym był drugi na 50 m st. dowolnym.

W wyścigu na 50 m stylem klasycznym  (Rafał Kalinowski był pierwszy), drugie miejsce zajął Janusz Kondracki, a Robert Snarski był czwarty, więc można powiedzieć że zdominowaliśmy tę konkurencję.

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi zawodnicy: Marlena Truszkowska i Kamil Szpakowski – wielkie brawa, bo to do młodych należy przyszłość 😉

W kategorii zawodników „bez grupy sportowej” w kategorii AB, dwa razy triumfował Patryk Woronowicz – w wyścigu na 50m stylem dowolnym i 50m stylem grzbietowym.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów na Mistrzostwach Polski w Szczecinie (4-7.11.2021)