Mistrzostwa Polski w Pływaniu

W dniach 04-07.11.2021r. w Szczecinie, odbyły się Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych. Reprezentacja naszego klubu zajęła w rankingu medalowym zaszczytne drugie miejsce, ustępując tylko drużynie z Wrocławia. Skład naszej reprezentacji podczas zawodów:

• Juliusz Trochimczuk

Joanna Mendak, zajęła pierwsze miejsce w wyścigu na 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym!

Rafał Kalinowski zajął pierwsze miejsce w wyścigu na 50m i 100m stylem klasycznym.

Janusz Kondracki zajął drugie miejsce w wyścigu na 50m stylem klasycznym.

Juliusz Trochimczuk zwyciężył na dystansie 150m stylem zmiennym, a Jakub Kozłowski był drugi na tym dystansie.

Nasza sztafeta męska zdobyła dwa srebrne medale w wyścigach na 4 x 50m st. dowolnym i 4 x 100m stylem zmiennym oraz brązowy medal na 4 x 100m stylem dowolnym. Skład sztafety:

• Klaudia Bartoszuk była II w grupie S5-S6

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi młodzi zawodnicy: Robert Snarski, Marlena Truszkowska i Kamil Szpakowski.

Swoje wyniki sportowe poprawili: Paula Korowaj, Dawid Muczko, Krzysztof Wojtach.

Dziękujemy wolontariuszom opiekunom Bogusławie Tomczuk i Markowi Trochimczukowi za pomoc  podczas zawodów.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

~ trenerzy wyczynowej sekcji pływania: Jarosław Lewkowicz, Marek Dziejma